Ubercart Stripe (7.x-2.0-beta3) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Stripe
sv: Rand

en: Not Installed
sv: Inte installerad

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Not configured
sv: Ej inställd

en: Test mode
sv: Testläge

en: Incorrect
sv: Fel
