Ubercart Stripe (7.x-2.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Stripe
pt: Listra

en: Not Installed
pt: Não instalado

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamento

en: Not configured
pt: Não configurado
