Ubercart Stripe (7.x-3.0-beta1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Not found
lt: Nerasta

en: Stripe
lt: Žymėjimas

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Not configured
lt: Nenustatyta
