Ubercart Stripe (7.x-3.0-beta1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Configured
lv: Konfigurēts
