Ubercart Stripe (7.x-3.0-beta1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Stripe
nl: Streep

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Test mode
nl: Testmodus

en: Configured
nl: Geconfigureerd

en: We were unable to process your credit card payment. Please verify your details and try again.  If the problem persists, contact us to complete your order.
nl: Wij waren niet in staat uw credit card-betaling af te handelen. Congtroleer uw gegevens en probeer opnieuw. Neem contact met ons op als het probleem blijft bestaan.
