Ubercart Stripe (7.x-3.0-rc3) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: Not found
es: No encontrado

en: Stripe
es: Franja

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: Not configured
es: Sin configurar

en: Test mode
es: Modo de Prueba

en: Configured
es: Configurado

en: We were unable to process your credit card payment. Please verify your details and try again.  If the problem persists, contact us to complete your order.
es: No hemos podido procesar su pago con tarjeta de crédito. Por favor, compruebe sus datos e inténtelo de nuevo. Si el problema persiste, póngase en contacto con nosotros para completar su pedido.
