Ubercart Stripe (7.x-3.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Not found
hu: Nem található

en: Stripe
hu: Csíkozás

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: Configured
hu: Konfigurált

en: Order #@order_id
hu: #order_id rendelés
