Ubercart Stripe (7.x-3.3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
vi: Bật

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Stripe
vi: Đường viền

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Not configured
vi: Không được cấu hình
