Ubercart Stripe (7.x-3.3) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Not found
ru: Не найдено

en: Stripe
ru: Полоса

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Not configured
ru: Не настроено

en: Test mode
ru: Тестовый режим

en: Configured
ru: Сконфигурировано

en: We were unable to process your credit card payment. Please verify your details and try again.  If the problem persists, contact us to complete your order.
ru: Ваш платеж по кредитной карте не был обработан. Пожалуйста, проверьте информацию о карте и попробуйте еще раз. Если проблема не решается, обратитесь к нам для завершения вашего заказа.
