Ubercart Stripe (7.x-3.3) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Stripe
uk: Смуга

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Payment Information
uk: Інформація про платіж

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Test mode
uk: Тестовий режим

en: Configured
uk: Налаштовано

en: We were unable to process your credit card payment. Please verify your details and try again.  If the problem persists, contact us to complete your order.
uk: Не вдалося обробити платіж кредитною карткою. Будь ласка, перевірте інформацію про карту і спробуйте ще раз. Якщо проблема залишається, зверніться до нас щодо завершення замовлення.
