Washington State Sales Tax for Ubercart (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Ubercart - extra
ja: Ubercart - 特別機能

en: Taxed product types
ja: 税額を加算する商品種別

en: Taxed line items
ja: 課税品目
