Ubercart Taxes Florida Surtax (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: City
cs: Město

en: Taxed product types
cs: Daněné typy produktů

en: Taxed line items
cs: Daněné řádkové položky

en: "Blank line" product
cs: Produkt "prázdný řádek"

en: Apply taxes to the specified product types/classes.
cs: Uplatnit daň na produkty určitých druhů/typů.
