Ubercart Taxes Florida Surtax (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: City
fi: Kaupunki

en: County
fi: Maakunta

en: Taxed product types
fi: Verotetut tuotetyypit

en: Taxed line items
fi: Verotetut elementit

en: Apply taxes to the specified product types/classes.
fi: Käyttää veroja määriteltyihin tuotetyyppeihin/luokkiin.
