Ubercart Taxes Florida Surtax (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: City
hu: Város

en: County
hu: Megye

en: Zipcode
hu: Irányítószám

en: Taxed product types
hu: Adózásba bevont terméktípusok

en: Taxed line items
hu: Adózott tételsorok

en: "Blank line" product
hu: „Üres sor” termék

en: Apply taxes to the specified product types/classes.
hu: Adószabályok alkalmazása a meghatározott termékkategóriákra vagy -osztályokra.
