Ubercart Taxes Florida Surtax (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: City
et: Linn

en: County
et: Maakond

en: Zipcode
et: Postiindeks

en: Taxed product types
et: Maksustatud tootetüübid

en: "Blank line" product
et: "Tühi rida" toode
