Ubercart Taxes Newyork Surtax (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Update
ca: Actualitza

en: City
ca: Ciutat

en: Rate
ca: Impost
