Ubercart Taxes Newyork Surtax (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: Update
cy: Diweddaru

en: City
cy: Tref

en: Rate
cy: Graddfa
