Ubercart Taxes Newyork Surtax (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Update
et: Uuenda

en: City
et: Linn

en: County
et: Maakond

en: Rate
et: Määr

en: Zipcode
et: Postiindeks

en: Taxed product types
et: Maksustatud tootetüübid

en: "Blank line" product
et: "Tühi rida" toode
