Ubercart Taxes Newyork Surtax (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: Update
pt: Atualizar

en: City
pt: Município/Concelho

en: County
pt: Município

en: Rate
pt: Taxa

en: Zipcode
pt: Código postal
