Ubercart Taxes Newyork Surtax (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: Update
ru: Обновить

en: City
ru: Город

en: County
ru: Округ

en: Rate
ru: Ставка

en: Edit Rate
ru: Редактировать скидку

en: Zipcode
ru: Почтовый индекс

en: Taxed product types
ru: Типы товара, облагаемого пошлиной

en: Taxed line items
ru: Облагаемые налогом статьи

en: Apply taxes to the specified product types/classes.
ru: Применить налоги к специфицированным типам/классам товаров.
