Ubercart Taxes Newyork Surtax (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: City
sk: Mesto

en: Rate
sk: Sadzba

en: Taxed product types
sk: Zdaňované typy produktov

en: Taxed line items
sk: Zdaňované riadkové položky

en: "Blank line" product
sk: Produkt "Prázdny riadok"

en: Apply taxes to the specified product types/classes.
sk: Uplatniť daň na produkty určitých typov/druhov
