Ubercart Taxes Newyork Surtax (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: Update
tr: Güncelle

en: City
tr: Şehir

en: Rate
tr: Puan

en: Taxed product types
tr: Vergilendirilmiş ürün tipleri
