Ubercart Taxes Newyork Surtax (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Update
uk: Оновити

en: City
uk: Місто

en: County
uk: Графство

en: Rate
uk: Оцінити

en: Edit Rate
uk: Редагувати знижку

en: Zipcode
uk: Індекс

en: Taxed product types
uk: Оподатковані типи товарів

en: Apply taxes to the specified product types/classes.
uk: Застосувати податки до зазначених типів/класів товарів.
