Ubercart Taxes Newyork Surtax (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Update
da: Opdatér

en: City
da: By

en: County
da: Amt

en: Rate
da: Bedøm

en: Zipcode
da: Postnummer

en: Taxed product types
da: Afgiftsbelagte produkttyper

en: Taxed line items
da: Afgiftsbelagte varelinjer

en: "Blank line" product
da: "Tom linje"-produkt
