Ubercart Taxes Newyork Surtax (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Update
el: Ενημέρωση

en: City
el: Πόλη

en: Rate
el: Συντελεστής

en: Taxed product types
el: Τύποι φορολογημένων προϊόντων
