Ubercart Taxes Newyork Surtax (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: City
eo: Urbo

en: Rate
eo: Noto
