Ubercart Taxes Newyork Surtax (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Update
fi: Päivitys

en: City
fi: Kaupunki

en: County
fi: Maakunta

en: Rate
fi: Arvio

en: Taxed product types
fi: Verotetut tuotetyypit

en: Taxed line items
fi: Verotetut elementit

en: Apply taxes to the specified product types/classes.
fi: Käyttää veroja määriteltyihin tuotetyyppeihin/luokkiin.
