Ubercart Taxes Newyork Surtax (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Update
he: עדכון

en: City
he: עיר

en: Rate
he: דרג
