Ubercart Taxes Newyork Surtax (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: Update
is: Uppfæra

en: City
is: Borg

en: County
is: Sýsla
