Ubercart Taxes Newyork Surtax (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Update
lv: Atjaunināt

en: City
lv: Pilsēta

en: Rate
lv: Likme
