Ubercart Taxes Newyork Surtax (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: City
oc: Vila

en: County
oc: Comtat
