Ubercart Taxes Newyork Surtax (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: Update
pt: Atualizar

en: City
pt: Cidade

en: County
pt: Condado

en: Rate
pt: Avaliar

en: Taxed product types
pt: Tipos de produtos taxados

en: Taxed line items
pt: Itens da fatura taxados
