Ubercart Taxes Newyork Surtax (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Update
th: ปรับปรุง

en: City
th: จังหวัด

en: Rate
th: ให้คะแนน
