Ubercart Taxes Newyork Surtax (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: Update
vi: Cập nhật

en: City
vi: Thành phố

en: County
vi: Hạt

en: Rate
vi: Tỷ lệ
