Ubercart Taxjar (7.x-3.0-beta1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Country
ar: الدولة

en: Region
ar: المنطقة

en: Not found
ar: غير موجود

en: General
ar: عام

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: American Samoa
ar: ساموا الأمريكية

en: Georgia
ar: جورجيا

en: Guam
ar: غوام

en: Marshall Islands
ar: جزر مارشال

en: Northern Mariana Islands
ar: جزر ماريانا الشمالية

en: Palau
ar: بالاو

en: Puerto Rico
ar: بورتو ريكو
