Ubercart Taxjar (7.x-3.0-beta1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Region
bn: অঞ্চল

en: Not found
bn: পাওয়া যায় নি

en: General
bn: সাধারণ

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন
