Ubercart Taxjar (7.x-3.0-beta1) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Country
ca: País

en: Region
ca: Regió

en: Not found
ca: No trobat

en: Configuration
ca: Configuració

en: American Samoa
ca: Samoa Nord-americana

en: Georgia
ca: Geòrgia

en: Marshall Islands
ca: Illes Marshall

en: Northern Mariana Islands
ca: Illes Mariannes

en: Virgin Islands
ca: Illes Verges

en: Shipping
ca: Tramesa

en: Federated States of Micronesia
ca: Estats Federats de Micronèsia

en: New Jersey
ca: Nova Jersey

en: New Mexico
ca: Nou Mèxic

en: New York
ca: Nova York

en: North Carolina
ca: Carolina del Nord

en: North Dakota
ca: Dakota del Nord

en: South Carolina
ca: Carolina del Sud

en: South Dakota
ca: Dakota del Sud

en: Authorization
ca: Autorització
