Ubercart Taxjar (7.x-3.0-beta1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Country
et: Riik

en: Region
et: Regioon

en: Not found
et: Ei leitud

en: General
et: Üldine

en: Configuration
et: Seadistus

en: American Samoa
et: Ameerika Samoa

en: Georgia
et: Gruusia

en: Marshall Islands
et: Marshalli saared

en: Northern Mariana Islands
et: Põhja-Mariaanid

en: Palau
et: Belau

en: Shipping
et: Kohaletoimetamine

en: Authorization
et: Autoriseerimine
