Ubercart Taxjar (7.x-3.0-beta1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Country
fi: Maa

en: Region
fi: Alue

en: Not found
fi: Ei löydy

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Configuration
fi: Asetukset

en: American Samoa
fi: Amerikan Samoa

en: Marshall Islands
fi: Marshallinsaaret

en: Northern Mariana Islands
fi: Pohjois-Mariaanit

en: Shipping
fi: Toimitus

en: Federated States of Micronesia
fi: Mikronesian liittovaltio

en: California
fi: Kalifornia

en: North Carolina
fi: Pohjois-Carolina

en: North Dakota
fi: Pohjois-Dakota

en: South Carolina
fi: Etelä-Carolina

en: South Dakota
fi: Etelä-Dakota

en: West Virginia
fi: Länsi-Virginia

en: Authorization
fi: Vahvistus

en: Billing
fi: Laskutus
