Ubercart Taxjar (7.x-3.0-beta1) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Country
he: מדינה

en: Region
he: איזור

en: Not found
he: לא נמצא

en: General
he: כללי

en: Configuration
he: הגדרות

en: American Samoa
he: סמואה האמריקאית

en: Georgia
he: גאורגיה

en: Guam
he: גואם

en: Marshall Islands
he: איי מרשל

en: Northern Mariana Islands
he: איי מריאנה הצפוניים

en: Palau
he: פלאו

en: Puerto Rico
he: פוארטו ריקו

en: Shipping
he: משלוח
