Ubercart Taxjar (7.x-3.0-beta1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Country
hr: Država

en: Region
hr: Regija

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: General
hr: Općenito

en: Configuration
hr: Postavke

en: American Samoa
hr: Američka Samoa

en: Georgia
hr: Gruzija

en: Marshall Islands
hr: Maršalovo otočje

en: Northern Mariana Islands
hr: Sjeverno Marijansko Otočje

en: Puerto Rico
hr: Portoriko

en: Shipping
hr: Dostava
