Ubercart Taxjar (7.x-3.0-beta1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Country
id: Negara

en: Region
id: Wilayah

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: General
id: Umum

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: American Samoa
id: Samoa Amerika

en: Shipping
id: Pengiriman
