Ubercart Taxjar (7.x-3.0-beta1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Country
jv: Negara

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: General
jv: Umum

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: American Samoa
jv: Samoa Amerika

en: Northern Mariana Islands
jv: Kepulauan Mariana Lor
