Ubercart Taxjar (7.x-3.0-beta1) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Region
ka: რეგიონი

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: General
ka: ზოგადი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: American Samoa
ka: ამერიკის სამოა

en: Georgia
ka: საქართველო

en: Guam
ka: გუამი

en: Marshall Islands
ka: მარშალის კუნძულები

en: Northern Mariana Islands
ka: ჩრდილოეთი მარიანას კუნძულები

en: Palau
ka: პალაუ

en: Puerto Rico
ka: პუერტო-რიკო
