Ubercart Taxjar (7.x-3.0-beta1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Region
km: តំបន់

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: American Samoa
km: អាមេរិក​សាមូអា

en: Georgia
km: ហ្សក​ហ្ស៊ី

en: Guam
km: ហ្គាម

en: Marshall Islands
km: កោះ​ម៉ាស្យល

en: Northern Mariana Islands
km: កោះ​ម៉ារៀណា​ភាគ​ខាង​ជើង

en: Palau
km: ប៉ាឡូ

en: Puerto Rico
km: ព័រតូរីកូ
