Ubercart Taxjar (7.x-3.0-beta1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Country
lt: Šalis

en: Region
lt: Sritis

en: Not found
lt: Nerasta

en: General
lt: Bendras

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: American Samoa
lt: Amerikos Samoa

en: Georgia
lt: Gruzija

en: Guam
lt: Guamas

en: Marshall Islands
lt: Maršalo salos

en: Northern Mariana Islands
lt: Šiaurės Marianų salos

en: Puerto Rico
lt: Puerto Rikas

en: Shipping
lt: Pristatymas

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Authorization
lt: Leidimas
