Ubercart Taxjar (7.x-3.0-beta1) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Country
sv: Land

en: Not found
sv: Hittades ej

en: General
sv: Allmän

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: American Samoa
sv: Amerikanska Samoa

en: Georgia
sv: Georgien

en: Marshall Islands
sv: Marshallöarna

en: Northern Mariana Islands
sv: Nordmarianerna

en: Virgin Islands
sv: Jungfruöarna

en: Shipping
sv: Leverans

en: Federated States of Micronesia
sv: Mikronesiens federerade stater

en: California
sv: Kalifornien

en: New Mexico
sv: Nya Mexiko

en: Authorization
sv: Tillåtelse

en: District Of Columbia
sv: Columbiadistriktet
