Ubercart Taxjar (7.x-3.0-beta1) - en to tr translation catalogue (26 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Country
tr: Ülke

en: Region
tr: Bölge

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: General
tr: Genel

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: American Samoa
tr: Amerikan Samoası

en: Georgia
tr: Gürcistan

en: Marshall Islands
tr: Marshall Adaları

en: Puerto Rico
tr: Porto Riko

en: Virgin Islands
tr: Virgin Adaları

en: Shipping
tr: Kargo

en: Federated States of Micronesia
tr: Mikronezya Federe Devletleri

en: California
tr: Kaliforniya

en: Colorado
tr: Kolorado

en: Hawaii
tr: Havai

en: North Carolina
tr: Kuzey Carolina

en: North Dakota
tr: Kuzey Dakota

en: South Carolina
tr: Güney Carolina

en: South Dakota
tr: Güney Dakota

en: Washington
tr: Vaşington

en: West Virginia
tr: Batı Virginia

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: Authorization
tr: Yetkilendirme

en: District Of Columbia
tr: DC, District of Columbia
