Ubercart Taxjar (7.x-3.0-beta1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Country
az: Ölkə

en: General
az: Əsas

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: American Samoa
az: Amerika Samoası

en: Georgia
az: Gürcüstan

en: Guam
az: Quam

en: Marshall Islands
az: Marşal adaları

en: Northern Mariana Islands
az: Şimali Mariana adaları

en: Puerto Rico
az: Puerto Riko
