Ubercart Taxjar (7.x-3.0-beta1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Country
be: Краіна

en: Region
be: Рэгіён

en: Not found
be: Не знойдзена

en: General
be: Агульны

en: Configuration
be: Налады

en: American Samoa
be: Амерыканскае Самоа

en: Georgia
be: Грузія

en: Guam
be: Гуам

en: Marshall Islands
be: Маршалавы Астравы

en: Northern Mariana Islands
be: Паўночныя Марыянскія астравы

en: Palau
be: Палау

en: Puerto Rico
be: Пуэрта-Рыка
